А саме покращити зовнішній вигляд програми для тестування. Проводять активні опитування на тему, що нам більш потрібно (підсвідка коду, скрол миші, детальніші описи розбиті по пунктах). Про це можна подивитись відео
четвер, 26 травня 2011 р.
MS міняє зовнішній вигляд програми тестування
Як видно майкрософти добряче взялись за "покращення" екземенаційної політики. Крім "покращень" в умовах партрнерства і ціни за екзамени вони вирішили зробили і щось хороше.
четвер, 28 квітня 2011 р.
Що потрібно вчити, щоб отримати ПРО сертифікацію з Сілверлайту
На сьогодні драфт виглядає так:
- Exam 70-513: TS: Windows Communication Foundation Development with Microsoft .NET Framework 4
- Exam 70-516: TS: Accessing Data with Microsoft .NET Framework 4
- Exam 70-506: TS: Silverlight 4 Development
- Exam 70-519: PRO: Designing and Developing Web Applications Using Microsoft .NET Framework 4
До речі, останній екзамен народ бакланить і я в тому числі (різні то технології). Тож можливо його виключать. Як я вже писав - екзамен вийде не скоро, тож існує висока ймовірність, що до того часу щось зміниться і список поповниться чимось новим.
пʼятниця, 1 квітня 2011 р.
ВінФон7 бета екзамен - на підході.
Скажу більш того - виглядає так, що здача бети можлива лиш на протязі квітня.
Як то зробити? Потрібно оновити (вказати, що цікавишся WP7) свій SME профайл, або стоврити його (як? я вже ніби писав - тут). І чекати запрошення..
Щож все таки можна почитати?
- Про сам екзамен і про теми запитань - Pro: Designing and Developing Windows Phone 7 Applications
- Трейнінг кіт - Windows Phone 7 Training Kit for Developers
- Я вже згадував про - 31 День ВіндовзТелефона (на момент написання, прямий лінк не відкривався, але на самому сайті пошуком ті уроки вигрібаються..)
Зверність увагу: WP7 девелопер тулз встановлюються на Вісту чи Сімку які проінстальовані на "живу" машину і на віртуалці не підуть! Це пов'язане з роботою емулятора.
Уперед!
неділя, 20 лютого 2011 р.
Тече вода каламутна..

Тече вода каламутна,
Чом дiвчина ходить смутна?:
А способів дівчину засмутити, лиходій знаює купу.. Особливо якщо їй не пощасливилось і її провайдером в інтернеті є Воля (чи як там вони себе звуть).
Перша за все, при підключені до інету, там попрохали вигадати логін і надали сервіс з перегляду власної статистики, зміни тарифних планів і так далі. Для авторизації в даному сервісі попрохали використовувати як пароль - номер договору. Доволі тупо, так як номер договору це величина не змінна і доволі відкрита (на квитанціях її друкують). Дуже скоро вони це самі докумекали і одного чудового дня до дівчини прийшов лист, що логін і пароль для доступу поміняли місцями. Тепер усе логічно. Як би там не було, хто його зна що там за логін.. Хм.. та ні. Це не так секрено, порившись у себе в скринці лиходій може знайти лист від Волі де у поле "кому" додані всі абоненти (про зміну тарифів писали, чи про ще якусь рекламу). Тепер трішки удачі - потрібно вгадати логін конкретного абонента (багато з них задані по шаблону ім'я.прізвище.. і взагалі можна побрутфорсити якщо що) поритись у фізичній поштовій скринці (в мене наприклад вона навіть замку не має) і вуаля - маєш пароль (id договору). Лиходій з якогось комп'ютерного клюбу на пошті :), міняє тарифний план, підключає додаткові платні сервіси і чинить інші безчинства які приведуть до втрати грошей з рахунку і відповідно мають засмутити дівчину.
Ай-я-яй.. що тут скажеш. Кляті лиходії, бідна дівчина.. А потекла то Воля..!
PS: Історія вигадана, будь-які збіги з реальними подіями чи подібність до реальних брендів - випадкова :)
PSS: Ніби лиходійства на рівні 5 класу.. але уявим, що мета не засмутити дівчину, а знизити лояльність до провайдера (перед тим вийти на тих же абонентів з власними подібними послугами)??
PSSS: Якщо ви помітили, що ваш провайдер такийже лайдак, раджу зайти на вкладку персональні дані і змінити пароль ;)
вівторок, 1 лютого 2011 р.
Йоху! Я тепер сертифікований джедай сілверлайту.
На додаток до звання MCTS в десктоп технологіях, я отримав такеж звання для вебу (якщо сілверлайт, ще можна вважати вебом - бо ВінФон7 і ЛайтСвіч натякають на інше ;) ).По гарній традиції здавав бету екзамену (мінімум в двічі більше питань, можливі помилки, але безкоштовно). Питання не були складні і явних помилок не помітив. Хоча про мапінг фреймворк я взнав лиш на тому екзамені, думаю відповів на них правильно (питаннь було два, одна відповідь очевидна, а друга містилась у першому питанні ;)).
Крім того завдяки часу виділеному на здачу екзамену систематизував свої знання по цій технології.
середа, 19 січня 2011 р.
Бада, бада.. Або як я виграв телефон.
Ну щож, розповім про все попорядку. На початку вересня, коли я повернувся з відрядженя, на девелоперсах звернув увагу на дивну табу - яка форваднула мене на сайт самсунгів. Там я взнав, що вже 3+ місяці триває 4-ох місячний конкурс під платформу Samsung Bada. Завжди хотів освіжити практичні знання з С++ - тож вирішив погратись. Тиждень порозбирався що це таке, ще тиждень намагався написати щось толкове (але виявилось, що інтерфейси для деякого функціоналу є лиш заглушками) і за тиждень написав програму рівня лабораторна другого курсу (так так, я забув плюси). Звучись страшно (тиждень), але насправді це лиш вечори.. і найбільше часу в мене забрали спроби зробити гарну гую (сумна історія, багато спроб з різних боків)..Так як я не страждаю надмірною скромністю і думка, що десь там хтось буде з того "лахати", мене самого тішить і змушує "полахати" - тож я то все відправив на конкурс. І тут увага, ганьба всім насільникам, я знаю купу народу які мою "лабараторну" зробили б за годину - промовчу про конкуренцію - я втрапив у 20-ку. Тобто у другий тур - де потрібно було відтесутвати додаток на пристрої, який ласкаво надав Самсунг.
Про якусь перемогу я ілюзій не мав, але все таки переписав ту "лабу", виставив їй нормальні привілегії щоб ішла на моєму телефоні...
Пару слів вражень про сам апарат. По роботі доводиться цяцькатись з айфоном - тож порівнюватиму з ним:
- Сам апарат вужчий, вищий і легший, тож зручніш лежить в руці коли розмовляєш.. і виглядає компактнішим.
- Інет - тут айфон зручніший за рахунок ширшого екрану.. відповідно ширші кнопки на "клавіатурі".. але це не критично. І там і там тач зум.. браузери стабільні.
- Аплікухи - чесно кажучи мені не так їх багато було потрібно, але бада виявилась зручнішою, бо не просила кредитку, щоб зайти у її магазин і скачати щось халявненьке.. з айфоном таке можливе через "хаки".
Про загальні характеристика апарату можна почитати - Wave (S850).
От такто, порядок і цілеспрямованість б'є клас..
PS: До речі, Бада - це не операційна система (як пише у вікіпедії), це платформа. Я вже на тому спір виграв :)
вівторок, 18 січня 2011 р.
Конференція AgileBaseCamp Львів
Ось такий чудовий спам прийшов з совфтерву - Конференція AgileBaseCamp Львів. Не буду передруковувати те що і так згадується на сайті за лінком. Ідея в іншому - конференція платна, але якщо реєструватись групою більше 5 чоловік обіцяють знижку (написав листи, думаю завтра буду знати яку). Нас вже є 2 людини які точно ідуть (навіть без знижки і безкоштовних печеньок).. приєднається ще одна людина (також точно іде, але можливо йому як працівнику СС перепаде халявна перепустка).
Тож шукаю бажаючих приєднатись щоб отримати знижку. Пишіть на мило - rredcat пес гмайл дот ком.
Тож шукаю бажаючих приєднатись щоб отримати знижку. Пишіть на мило - rredcat пес гмайл дот ком.
Підписатися на:
Дописи (Atom)
