середа, 30 червня 2010 р.

MCPD: Windows Developer 4

Як показала практика майкрософт присилає вітання з зданими екзаменами поетапно (а не всі зразу), тож я зарано похвалився. Доведеться похвалитись ще раз.
Сьогодні зранку мене порадували званням MCPD (для тих хто не знає - це крутіше чим MCTS).
Про питання не писатиму - не можу нічого путнього згадати (2 місяці минуло). Взагалі до екзамену готувався доволі розслаблено - так як немає толком звідки щось прочитати, тому тим і не турбувався. Користувався досвідом, логікою і знаннями отриманими з розрізнених блогів..

пʼятниця, 25 червня 2010 р.

.NET Framework 4, Windows Applications

Вуаля, я здав 511 TS: Microsoft .NET Framework 4, Windows Applications Development бета екзамен і тепер я є MCTS .NET Framework 4, Windows Applications.
Тепер можна з розумним виразом обличчя написати кільки рядків про складність і тему того екзамену, принаймі що пам'ятаю (здавав у квітні): Більшість питаннь впирають в знання WPF і нових його фіч. На весь тестовий екзамен (у тестовому вдвоє більше питань) було кілька запитань по WinForm (дуже мало) і одне по Microsoft Surface ☺.. може ще якісь - та вже не пам'ятаю :(

вівторок, 22 червня 2010 р.

Фраймворки і слово "швидко" - таки розріджують мозок

Майкрософт Україна відкрили сайт де викладають відео з теч дейз - http://www.techdays.in.ua. Відео можна скачати повністю на халяву, лиш потрібно залогінитись на сайт.. або вимкнути джава скрипти..
Отакто, цікаво - хто то для них писав?

понеділок, 26 квітня 2010 р.

пʼятниця, 12 лютого 2010 р.

Бета екзамени для 10 студії (4 фреймворку) скоро будуть доступні!

На блозі анонсів бета екзаменів анаонсували нові екзамени для Visual Studio 2010 і .NET 4. Туди входять:
  • 70-511 TS: Windows Applications Development with Microsoft® .NET Framework 4 - взнати які питання цей екзмен містить по WPF чи по WinForms так і не вдалось.. Все таки я схиляюсь до думки що WPF чи мікс з WPF&WinForms.
  • 70-513 TS: Windows Communication Foundation Development with Microsoft® .NET Framework 4
  • 70-515 TS: Web Applications Development with Microsoft® .NET Framework 4 - містить питання по Silverlight`у.
  • 70-516 TS: Accessing Data with Microsoft® .NET Framework 4 - швидше за все що там ADO.NET.
  • 70-519 Pro: Designing and Developing Web Applications using Microsoft® .NET Framework 4
  • 70-518 Pro: Designing and Developing Windows® Applications using Microsoft .NET Framework 4 - на даний момент екзамен не є доступний, детальніша інформація повинна бути у квітні.
В Україні(у Львові точно) можна буде здати починаючи з 31 березня до 20 квітяня цього року. Але краще уточняйте у сертифікаційних центрах вашого міста.

Що можна почитати/послухати:
І думаю знання попередньої версії технології яку захочете здавати - не завадять ;)

неділя, 24 січня 2010 р.

"Друга спроба" від Майкрософт повернулась.

Друга спроба (Second Shot) надає можливість безкоштовно перездати екзамен якщо, ти провалив першу здачу IT Pro чи Developer Microsoft Certification Exam, це зменшує хвилювання і страх не здати екзамен.

  • Придбай Microsoft IT Professional, Developer чи Microsoft Dynamics сертифікаційний екзамен і отримай безкоштовну перездачу у разі першої провальної спроби.
  • Ця заохочення дійсне з 13 січня 2009 р. до 30 червня 2010. повинні зараєструватись, отримати код ваучера, запланувати час, заплатити і готуватись до здачі і якщо потрібно до перездачу екзамену перед 30 червня 2010 р.
  • Екзамени що можуть бути вибрані: Всі 070 083 екзамени. Пропозиція дійсна для всього світу.
Тицьни тут щоб отримати свою другу спробу! Якщо ти здаєш у Львові, як показує практика, достатньо про це нагадати менеджеру сертифікаційного центру і він це зробить за тебе. Зареєструватись можна тут - тиць.

Навіщо сертифікуватись?
Добре розбираєшся у якіїсь технології і маєш в ній багато досвіду? Вперед, можеш здати як підтвердження твоїх знань, але твій досвід там - буде вагомішим фактором! Добре розбираєшся у якіїсь технології, але немаєш практичного досвіду? Вперед, здача екзамену буде підтвердженням знань, коли немає практичного досвіду у цій галузі. Крім того, сертифікований працівник приносить бали своїй фірмі, які дозволяють купувати продукти майкрософт зі серйозними знижками, якщо твоя фірма невеличка - це буде цінуватись. Нічого не знаєш, але знайшов дампи - краще не йди, бо той папірчик буде твоєю ганьбою - навіть якщо проскочиш на співбесіді, колись всерівно пролетиш.. а від поганої слави легко не відмиєшся!

Щоб знайти більше відвідай наступне: www.microsoft.com/learning/en/us/offers/Career.aspx

Лінк на джерело - тиць.

пʼятниця, 11 грудня 2009 р.

Нижня межа

Варто провести для себе таку межу, нижче за яку не можна спускатись.. І чітко то усвідомлювати.. Така межа має бути у всьому!