Я сам :), чому так? самозакоханість тут зовсім не причому, відповідь на поверхні - пам'ять не гумова, записую цікаві для себе речі, а в пам'яті залишаються лиш ідеї - деталі втрачаються. Це хороші "схеми", над якими я мізкував, аналізував сильні/слабкі сторони.. Потрібно лиш імплементувати де потрібно.. а у маленькому блозі шукати набагато зручніш ніж у широкому неті ;).
PS: Блогом у даному пості я називаю http://rredcat.blogspot.com/
середа, 22 квітня 2009 р.
субота, 27 грудня 2008 р.
Спати гарно лиш в могилі.
Вчора я здав екзамен на сертифікат майкрософту. Тепер я MCTS.
Microsoft Certified Technology Specialist
То що виходить? Робити купу осмислених рухів - мізками і тілом,
у спокійний час: - досягти більшого.
у час смути: - не втратити те що є.
Враховуючи, що життя качельки і йдуть то вгору то в низ - щоб не опуститись на дно всерівно колись доведеться робити купу осмислених рухів. От тільки вони виявляються набагато ефективнішими у спокійний час, коли таких "розумників" не багато і ти виділяєшся на загальному тлі.
Microsoft Certified Technology Specialist
- 502 TS: Microsoft .NET Framework 3.5, Windows Presentation Foundation Application Development
- 536 TS: Microsoft .NET Framework - Application Development Foundation
То що виходить? Робити купу осмислених рухів - мізками і тілом,
у спокійний час: - досягти більшого.
у час смути: - не втратити те що є.
Враховуючи, що життя качельки і йдуть то вгору то в низ - щоб не опуститись на дно всерівно колись доведеться робити купу осмислених рухів. От тільки вони виявляються набагато ефективнішими у спокійний час, коли таких "розумників" не багато і ти виділяєшся на загальному тлі.
субота, 6 грудня 2008 р.
Довідка про прибутки, чим замінити?
Ми живемо у цікавій країні, де зп платять у конвертах, а банки без довідки про прибутки заломлюють скажені відсотки по кредитах.. Що можна зробити щоб уникнути цього? Це питання турбє багатьох, навіть якщо зараз тобі це не потрібно - то хіба не час подумати про майбутнє?
Частковий вихід є, можна вести дебетну історію - частину зп навіть на маленькі терміни, класти на дебетку. Я знаю один банк, що планує у майбутньому дозволити дебетною історією замінити довідку про прибутки. Думаю інші за ним підтягнуться.. якщо уже його не випередили.
Частковий вихід є, можна вести дебетну історію - частину зп навіть на маленькі терміни, класти на дебетку. Я знаю один банк, що планує у майбутньому дозволити дебетною історією замінити довідку про прибутки. Думаю інші за ним підтягнуться.. якщо уже його не випередили.
середа, 3 грудня 2008 р.
Перша реакція на загрозу.
Із серії "про життя" - немає чого почитати у блогнеті.. всі "хорохоряться" перед кризою, згадують про сертифікації.. викладають тонни "сакесфул сторі" як у працівника виставленого за двері відкривається "друге дихання" для власної прибуткової справи (забуваючи тих хто прагнув, але не досяг) і заводять нудну пісню "крутих спеців ніхто не звільнить"..
Ніби забули, криза це не коли розігнали трейнінг центр, а з ним і кількох ледарів - яких досі неясно чому тримали... ні зовсім не так. Криза це коли з троьх крутих і дуже розумних - потрібно залишити одного...
Ніби забули, криза це не коли розігнали трейнінг центр, а з ним і кількох ледарів - яких досі неясно чому тримали... ні зовсім не так. Криза це коли з троьх крутих і дуже розумних - потрібно залишити одного...
субота, 22 листопада 2008 р.
Економічна криза - плюси для стартапів.
Багато крику як все зле і чим воно все погано.. потоки грошей висихають, інвестори призупиняються.. Де плюси?
Згадайте, про що плакали ще вчора? Google вбивця стартапів! Великі корпорації маючи величезні матеріальні і людські ресурси хапаються за всі ідеї.. які хоч віддалено можуть вистрілити.. купи клоунів збираються і чого тіки не пишуть - соціальні мережі для хом'ячків - веб два нуль.. купи безідейних клонів.. - усе панове.. легких грошей тепер небуде. Настав час ідей!
На пару місяців (років?) конкуренція притихла. Хай гіганти розберуться з тим, що мають, і до чого воно все виведе! За той час технології не стоятимуть на місці - виникнуть нові можливості! Саме тоді можна починати малою командою щось писати, вечером - після роботи.. раза два - три на тиждень.. ніхто тебе не гонить і немає привида гіганта, який завтра підключить на "твій напрямок" сотню високооплачуваних профі і вони за місяць залишать тебе за бортом!
Настав час ідей!
Згадайте, про що плакали ще вчора? Google вбивця стартапів! Великі корпорації маючи величезні матеріальні і людські ресурси хапаються за всі ідеї.. які хоч віддалено можуть вистрілити.. купи клоунів збираються і чого тіки не пишуть - соціальні мережі для хом'ячків - веб два нуль.. купи безідейних клонів.. - усе панове.. легких грошей тепер небуде. Настав час ідей!
На пару місяців (років?) конкуренція притихла. Хай гіганти розберуться з тим, що мають, і до чого воно все виведе! За той час технології не стоятимуть на місці - виникнуть нові можливості! Саме тоді можна починати малою командою щось писати, вечером - після роботи.. раза два - три на тиждень.. ніхто тебе не гонить і немає привида гіганта, який завтра підключить на "твій напрямок" сотню високооплачуваних профі і вони за місяць залишать тебе за бортом!
Настав час ідей!
Дві речі яких складно дотримуватись
Дві речі яких складно дотримуватись:
- Зробити добре, коли кастомер просить швидко.. навіть не так, змусити себе не полінуватись і зробити добре відстоявши в "перепалках" витрачений час.
- Самому дотримуватись правил, яких "просиш" дотримуватись інших (кляті коментарі) ☺
се ля ві
Підписатися на:
Дописи (Atom)