четвер, 28 жовтня 2010 р.

31 День ВіндовзТелефона.

Щось мені останнім часом дуже щастить натрапляти на всілякі трейнінги, вебінари і корисні навчальні матеріали. Тож зустрічайте нову доку - 31 Days of Windows Phone 7. Цікава завдяки простій структурі - по кілька абзаців на кожний день - справді не влом прочитати за ранковим чаєм, чи за вечірнім горнятком молока :)

неділя, 24 жовтня 2010 р.

Браузер прикладів з Сілверлайту.

Надибав на отаку чудову навчальну аплікація по сілверлайту. Якщо потрібно "зрозуміти" якусь із фіч СЛ - просто вибери її у дереві праворуч і ти зможеш подивитись як воно працює, а натиснувши відповідну княпку - можна "насолодитись" вихідним кодом, який показує як цю "лялю" заімплечентити..
Тож менше слів - ближче до справи. Лінк - SDK sample browser.

понеділок, 18 жовтня 2010 р.

четвер, 7 жовтня 2010 р.

А ти знаєш куди веде срібне світло?

Як майркософти нахвалялись - так і сталось. Бета екзамену по сілверлайту (70-506 TS: Silverlight 4, Development) іде до нас. Зареєструватись там не так просто. Спочатку потрібно зареєструвати SME (Subject Matter Experts) профайл. У якому потрібно вказати, що хочеш приймати участь у бета тестуванні екзаменів і вказати технології з якими працюєш.. І якщо ти сподобаєшся МС то тобі вишлють запрошення на екзамен.. яке насправді нічого не гарантує бо кількість місць обмежена і так підозрюю, що когось можуть випахати "на повному ходу".. словом як карта ляже вирішать уважні працівники корпорації..
Профайл заповняти - тут.
Про екзамен почитати - тут.
Оригінальний пост на буржуйській, звідки почерпнув більшість інфи - тут.

середа, 6 жовтня 2010 р.

MCPD - Халепа

За поведінку, що порочить високе звання українського девелопера і за аморальний спосіб життя - майкрософти позбавили мене статусу mcpd.
А якщо серйозно - то ці хлопаки міняють правила гри по ходу гри. Я здав дві бети екзаменів.. Потім вони подумали і вирішили що цього не достатньо.. І почали з того що всім новим здавшим (що закрили два такіж екзамени) не давали того звання.. Але тим хто закрив бети нічого не забирали (мені на це увагу звертали - я перевіряв свій транскрипт).. Тепер же вони відновили справедливість. Ну щож, якщо захочу це звання повернути - тре доздати ще два екзамени.. Впринципі думаю про те - але не раніш чим вони книги до них випустять.. се ля ві.

PS: Дарма я сайти течдейз матюкав.. відплата невідворотня :)

Гарячі клавіши до віжуал студії.

Порадили доволі цікаву сторінку де описана купа корисних гарячих клавіш до стідії - спішу поділитись - тут.
І взагалі помітив, що шоткатів не знаю, але користуюсь.. якщо хтось питає - "я як ти то зробив" - входжу в ступор і не можу згадати.. Відклалось усе на рівні рефлексів.